środa, 21 listopada 2012

w lesie

Las kocham od zawsze. Drzewa dodają mi energii. Głęboki oddech zrobiony na leśnym spacerze relaksuje mnie od stóp po czubek głowy. Piję sok z brzozy, robię syrop z sosnowych pędów, zbieram kasztany, jarzębinę i inne cuda do dekoracji. Nałogowo wącham sosnową żywicę :). Wiem, jak to brzmi, ale tak objawia się moja miłość do drzew i nic na to nie poradzę, myślcie co chcecie ;). Zapach sosen z Puszczy Knyszyńskiej to jedno z moich najmilszych aromatycznych wspomnień z dzieciństwa. Odkąd pamiętam jeździłam do lasu z rodzicami, potem z harcerzami i tak mi zostało do dziś. Naturalny więc, okazał się kierunek, który jakiś czas temu obraliśmy - zamieszkać w lesie na stałe.
papier bazowy: ILS Tis The Season
dodatki: ILS, Prima, ATD, farba akrylowa, akwarele, nitka, cienkopis
Na blogu ILS nowy temat miesiąca - w lesie --->klik. Dziewczyny rzuciły go chyba z myślą o mnie :). 
Lecę się pakować, od jutra mini urlop :). 
u. >I<

2 komentarze:

  1. Syrop z sosnowych pędów - jak to brzmi egzotycznie ^^
    Podoba mi się ta Twoja miłość, mam podobnie kiedy jestem na wsi wącham skoszoną i zeschniętą trawę albo siano, zgniłe owoce, a nawet jak zawieje ze stajni to się nie krzywię :D To chyba ma bardzo duży związek ze wspomnieniami z dzieciństwa

    OdpowiedzUsuń
  2. ja też myślałam, że ten temat to tak w sam raz dla Ciebie :):) ja bym chętnie się wyrwała z tej naszej miejskiej dżungli czasem właśnie w taki las jak z czasów harcerskich obozów.... :)
    piękna praca:):)

    OdpowiedzUsuń