wtorek, 20 listopada 2012

15 rzeczy - 2nd edyszyn

Ruszyła druga edycja 15 RZECZY, więcej możecie poczytać u matki założycielki Lejdi --->klik. Moja przesyłka powędrowała do Ibiska. Czekam co ciekawego z niej wyczaruje, bo jak widzicie nawrzucałam tam trochę niescrapowych rzeczy, które mam nadzieję popchną Ibi do stworzenia czegoś zaskakującego :*.
Ja otrzymałam przesyłkę od Tores, której zawartość prezentowała się następująco.  
 
Teraz wygląda odrobinę inaczej. Musiałam dokopać się do romantycznej części swojej duszy. Miałam wątpliwości czy taki kawałek w ogóle istnieje, ale okazało się, że jest! Z pomocą przyszły mi warsztaty Czekoczyny, wszystko czego się na nich nauczyłam + kilka przydasi, które po nich zostały. Gdyby nie to, chyba nie ogarnęłabym tematu. W "15 rzeczach"  najbardziej podoba mi się to, że kombinuję coś zupełnie innego niż zazwyczaj. Raz, że rzeczy są nietypowe, dwa, że ich ilość też jest wyzwaniem. Zapraszam Was na moją romantyczną odsłonę. 
papier bazowy: 7 DOTS Studio
dodatki: pytajcie Tores :)
W tak zwanym "międzyczasie" była jeszcze jedna mini edycja "15 rzeczy". Jej efekt do dziś spędza mi sen z powiek, ale zbieram się w sobie, żeby Wam go pokazać. Już wkrótce, obiecuję. Może tylko jeszcze coś lekko zmienię :).
Kolorowych snów,
u. >I<

9 komentarzy:

 1. Wow, piękna jest Twoja romantyczna strona! Porównując zestaw i pracę zaskoczyły mnie kolory, zieleń na Twoim scrapie prezentuje się fantastycznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. łojezuniu, jesteś miszcz. zupełnie inny styl, ale bardzo udany. i gratuluję wykorzystania kwiatków :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna praca, rewelacyjnie wszystko wykorzystałaś i przerobiłaś. Nie spodziewałam się, że mój zestaw sprawi Ci problem, z przeglądu bloga zostało mi wrażenie, że lubisz delikatności i pastele :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to problem ilości rzeczy :) no i kwiatków, bo z tych jednak nie korzystam w ogóle, ale fajnie było zrobić coś zupełnie innego niż zazwyczaj, dziękuję.

   Usuń
 4. Bardzo piękne , nastrojowe i romantyczne LO !

  OdpowiedzUsuń
 5. ALe wymajstrowałaś :* no po prostu pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję dziewczyny za docenienie mojej romantycznej strony :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudny LO! Świetnie złagodzone te mocne kolory!

  OdpowiedzUsuń