czwartek, 29 stycznia 2015

Domowa alchemia czyli warsztaty kosmetyków lawendowych.


Polana w Puszczy Knyszyńskiej. Słońce, rzeka, las i 600 krzaków lawendy. Nasze pole ma cztery lata. Uprawa ciepłolubnej rośliny w najzimniejszej części Polski przynosi wiele ciekawych wyzwań. Skąd pomysł? Marzy nam się prowadzenie miejsca z naturalnymi ziołowymi zabiegami zdrowotnymi i upiększającymi. Zanim jednak zaprosimy Was do siebie zapraszamy do własnoręcznego zrobienia kosmetyków lawendowych.


Z drugiej strony Puszczy Knyszyńskiej, jakieś 25 km od Dworzyska znajduje się Stajnia Zamczysk --->klik. Polana w puszczy, słońce, konie i agroturystyka. To właśnie w Zamczysku odbędą się lawendowe warsztaty.


W mieście pewnie byśmy się nie znali, w puszczy jesteśmy sąsiadami :) I właśnie po sąsiedzku razem z Księżniczką w kaloszach, zapraszamy serdecznie na warsztaty DOMOWA ALCHEMIA czyli NATURALNE KOSMETYKI LAWENDOWE. Razem zrobimy mydła lawendowe (na bazie naturalnego mydła hipoalergicznego), sól do kąpieli kozie mleko z lawendą, kawowy peeling do mycia ciała energetyzująco-relaksujący oraz musujące kule do kąpieli. Każdy z uczestników wróci do domu ze swoim zestawem własnoręcznie wykonanych kosmetyków.

Data: 14.02.2015 (sobota)
Godzina: 11:00 (czas trwania ok 3h)
Miejsce: Stajnia Zamczysk, Zamczysk 20
Cena: 80zł/os.
Rezerwacja miejsc: dworzysk@gmail.com
Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy serdecznie.
u.

1 komentarz:

  1. Jak patrzę na Twój domek, taki cudny, taki skandynawski, tonący w białym puchu.... aż serducho ściska! :)

    OdpowiedzUsuń