poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Wiosenne planowanie.

Od kilku tygodni wpadłam w szał planowania. Plany duże, plany małe... zmiany, zmiany, zmiany. Mózg już mi paruje, zwoje się przegrzewają, ale lubię ten czas. Lubię czuć, że idzie nowe. Co roku o tej porze szykujemy się do kolejnego sezonu. Tym razem inaczej, bo nie musimy dzielić tygodnia między miasto, a wieś. Mieszkamy w lesie już pół roku i jestem pewna, że to była najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć.


Czas planowania uwieczniony na scrapie zrobionym z materiałów ze sklepu scrapki.pl --->klik.

http://www.histoiresdepages-international.com/

Szukacie scrapowych inspiracji? Pojawił się drugi wirtualny numer Histories de Pages. Klikając na okładkę przeniesiecie się na stronę, gdzie za darmo można obejrzeć 25 stron numeru. Jeżeli się Wam spodoba możecie zamówić prenumeratę. Magazyn będzie wychodził kwartalnie. Cieszę się bardzo, że dziewczyny zdecydowały się na wydawanie gazety po angielsku :)
Czas też na podsumowanie Hour by Hour. Tym razem dołączyła do nas NIEOCENIAMPOOKŁADCE. Koniecznie zajrzyjcie na jej blog --->klik.

http://1.bp.blogspot.com/-RNHbp3_lTpE/UzQ08GQCkyI/AAAAAAAAQ74/v5DIBIjF4PM/s1600/10.JPG

Rozpędzam się w poniedziałek do 120km/h, może dzięki tydzień będzie przyjemniejszy? :)
u.

7 komentarzy:

 1. fantastyczny scrap, taka delikatność z niego bije! a planować też lubię, choć nie zawsze wszystko uda się wypełnić :)

  OdpowiedzUsuń
 2. omomom! jak piękny scrapisz!

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuję za miłe słowa dziewczyny :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi też na wiosnę rodzą się w głowie nowe pomysły. Warto rok zacząć od konkretnego planowania i działania, by na jego koniec mieć poczucie, że nie był to rok zmarnowany. Powodzenia w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów. :) :*

  OdpowiedzUsuń