sobota, 9 marca 2013

ILS washi & LO

Widzieliście już nowe ILSowe cudo? Kolorowa taśma washi, która jest uzupełnieniem kolekcji Why not?. Jeszcze do jutra, do północy możecie ustawić się w kolejkę, żeby wziąć udział w losowaniu taśmy i paki papierów ILS. Lista chętnych jest już długaśna, ale nagroda super, więc nic dziwnego :). Klikając na baner poniżej przeniesiecie się na blog, gdzie trwa zabawa.


A skoro jesteśmy już przy ILSowych materiałach  chcę Wam pokazać scrap zrobiony na papierze z kolekcji Summer Dreamer. Znajdziecie na nim sporo nietypowych materiałów, a główną rolę tym razem gra kasza manna.

papier bazowy: ILS Summer Dreamer
dodatki: kasza manna, koperta, znaczniki biurowe, kalka, ulotka, nitki, katalog farb, akwarele, die Scrapperin, ILS, SODAlicious, Prima, Dekoracyjna Taśma, Ormolu, Timarii

Kasza manna na scrapie była już jakiś czas temu i bardzo spodobał mi się ten sposób, więc postanowiłam podzielić się nim na blogu PRZYKLEJ TO! tu--->klik, znajdziecie więcej informacji.
u. >I<  

5 komentarzy:

 1. kasza w tej pracy to mój zdecydowany faworyt ;D w życiu bym nie pomyślała, że będzie tak fajnie wyglądała na LO :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja też nie :) a zainspirował mnie 6cio letni sąsiad laurką :)

   Usuń
 2. Świetnie wygląda ta kaszka jako piasek! I cały LO też rewelacyjny :) Tylko czy po jakimś czasie, jak się dotknie, to kasza się nie osypuje? U mnie wszystkie prace, LO również są wielokrotnie macane, między innymi przez dziecko i więc niestety, jak coś przyklejam to tak, żeby było na mur-beton.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam LO z kaszą z listopada i nie odpada, ale nie wiem co będzie za jakiś czas.

   Usuń