piątek, 3 maja 2013

Co nowego do przyklejenia?

Jak mijają Wam pierwsze dni maja? Relaksujecie się, opalacie i opychacie grillowanym żarciem ja na prawdziwą polską majówkę przystało? U mnie dziś od rana siąpi deszcz, więc niestety z hamaka musiałam przenieść się do domu. Senna atmosfera udzieliła się domownikom i gościom, właśnie przewracają się na drugi bok. Korzystam z chwili ciszy i z poranną kawą nadrabiam kilka zaległości blogowych. Mam Wam do pokazania scrapy, które były publikowane na blogu Przyklej to! Nazbierała się ich już zacna liczba. Dziś polecą trzy. Zaczniemy od najbardziej majówkowego.


Scrapowanie z tego co pod ręką czyli serwetka, ulotka i serwetka do ciasta. Po szczegóły zapraszam tu --->klik.


Drugi scrap zrobiony z użyciem ikeowego szablonu do dekorowania ciasta. Jesteście ciekawi jakiego? Zajrzyjcie tu --->klik.


Ostatni scrap jest zrobiony z użyciem mapy Poznania i planu targów motoryzacyjnych, które odwiedziliśmy w tym roku. To oczywiście było jedno z moich najskrytszych marzeń żeby spędzić cały dzień w hangarach pełnych samochodów :) Konkurs z mapą jeszcze trwa! Do niedzieli macie czas na zgłaszanie swoich prac. Do zgarnięcie zacna scrapowa nagroda ufundowana przez SODAlicious! Szczegóły tu --->klik.

Chyba przestaje padać. No to majówkujta się!
u.>I<

4 komentarze:

 1. Uwielbiam Twoje inspirujące prace. =)

  OdpowiedzUsuń
 2. nie no, ten pierwszy wymiata! nie tylko kolorystycznie.taki jest faktycznie majówkowy.najsssss!a u mnie majówka domowo-niebo mamy te same- podlaskie, więc i u mnie kropla za kroplą z nieba pada.a że w czasie deszczu dzieci się nudzą to ja na dodatek wariuje ze swoją marudą... więc trzeba się zbierać i oddać małego w ręce babci :) pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Boskie!!! Ul!! W ostatniego zwłaszcza wlepiem gały, cudo!

  OdpowiedzUsuń
 4. pierwszy wciąga mnie do środka. i nawet zapominam, że cała majówka zimna i bura :)

  OdpowiedzUsuń