niedziela, 14 października 2012

30x30 i ostatni dzień wyzwania fotograficznego

Wczoraj była premiera najnowszej kolekcji papierów ILS. Dziś na blogu możecie znaleźć trochę inspiracji  z Pops Of oraz Tis The Sezon w roli głównej. I to w mega dawce, bo pojawiło się kolejne wydanie magazynu 30x30 >>>klik. Znajdziecie w nim świąteczne dekoracje, pomysły na kartki, scrapy i mini album. Sprawdźcie też koniecznie komu został przyznany tytuł scraperki roku 2012. Ja zrobiłam scrap w moim ulubionym turkusie (str. 10) oraz do promiennej mapki (str. 38). Przyjemnej lektury :).
Dziś ostatni dzień wyzwania fotograficznego na blogu Sen Mai >>>klik. Ostatni temat to "ULUBIONE W WEEKEND". Moje ulubione to weekendowe poranki, które przeciągają się do popołudnia. A bo to sobie gadamy, a to poczytamy albo obejrzymy film. Zupełnie bez pośpiechu dzień się wlecze i rozciąga, a ja orientuję się o 15, że wypadałoby przebrać się z piżamy. 
Dziewczyny dziękuję za wspólną zabawę. Dzięki temu wyzwaniu trafiłam na kilka bardzo fajnych blogów. Uli dziękuję za organizacje i inspirujące tematy. Do kolejnego wirtualnego spotkania.
Spokojnych snów,
u. >I<

2 komentarze: