niedziela, 23 września 2012

jesień i wyniki candy

Czy u Was też 22 września ktoś włączył jesień i to w tym odstraszającym wydaniu? Jeszcze w piątek było piękne słońce i ciepły wiatr. A w sobotę jakby ktoś przełączył pstryczek i z astronomiczną jesienią zaserwował chłód i opady. Czuję się trochę zdezorientowana. Wyjęłam już czapkę, szalik i rękawiczki! Zerkam na nie z niedowierzaniem, ale nie mam wyjścia. Próby wykonywania czynności podwórkowych w takiej temperaturze bez ekwipunku ocieplającego kończą się marnie. Za kilka dni ma znów być ciepło, więc nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i czapki :).
Na rozgrzanie serwuję kilka zdjęć przyjemniejszej strony jesieni i wyniki candy. Zwycięzców proszę o mail z adresem, pod który ma dotrzeć przesyłka. Gratulacje!
u. >I<

4 komentarze:

  1. Przepiękna jest jesień w świetle Twojego obiektywu. Muszę poszukać takiej w swojej okolicy. ^^ Chłody zaczęły mi już troszkę doskwierać, ale wygrana w Twoim candy rozgrzała mi serducho. Dziękuję. =)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ula, jak pięknie tam u Ciebie... zazdroszczę mieszkania tak blisko, bliziuteńko natury i przyrody :*

    OdpowiedzUsuń
  3. Uuu to tylko heerbatka w lapki i grzac sie!! Ja tez juz rekawiczki naszykowalam! Szokuje termicznie ale chyba lubie!! A te Twoje fociszka az wolaja Kochaj Jesien razem z nami!! No to kocham spod kocyka ;) buziaki pozdrawiaki

    OdpowiedzUsuń