niedziela, 15 kwietnia 2012

podwójnie kwieciście

Uwielbiam kwiaty, zwłaszcze polne i leśne. Ogród nigdy nie był moją pasją, ale od zawsze znam gatunki roślin, których nie może zabraknąć wokół mojego wymarzonego domu. To co udało mi się osiągnąć jak do tej pory na dworzyskowym podwórku ciężko nazwać ogrodem. Pierwszy rok głównie sprzątaliśmy. W zeszłym udało mi się już co nie co posadzić. W tym mamy remont, więc przesadzam i ratuję to, co udało mi się posadzić w roku zeszłym. W temacie kwiatowym mam Wam dziś do pokazania dwa scrapy. Oba na papierach z najnowszej kolekcji ILS - La Maison Rose.
papiery: ILS
alfabet: ATD
dodatki: ILS, ATD, Makowe Pole, Making Memories, Heyda, Dekoracyjna Taśma, wstążka, akwarele

Chociaż zamiłowanie do kwiatków polnych nadal mi zostało, ogród powoli zaczyna mnie wciągać. Marzy mi się moment, kiedy wszystko będzie pięknie kwitło. W tych marzeniach towarzyszy mi czasem sąsiadka. Siedzimy przy kawie i wymyślamy różne różniste kwiatki, krzaczki i drzewka, a potem konfrontujemy to z rzeczywistością. No bo nie dość, że puszcza i podlasie to jeszcze polana nad rzeką - warunki mało sprzyjające naszym wybujale kwitnącym wyobraźniom. 
papiery: ILS
alfabet: Prima
dodatki: Dekoracyjna Taśma, Making Memories, Colorbok, Heyda, nitki, farba akrylowa, akwarele, pastele, dziurkacz

Scrap zrobiony według mapki zaproponowanej przez ScrapMap - to takie całkiem świeże, sympatyczne scrapowe miejsce --->TU.
Może znacie jakieś wytrzymałe gatunki ciekawych roślinek?
Ciepłego tygodnia,
u. >I<

5 komentarzy:

 1. PRZEFANTASTYCZNE!! Pierwszy pod względem kolorystyki po prostu wymiata - zresztą niezapominajki to moje ulubione kwiaty ;-P, drugi za interpretacje mapki - świetna! :-D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi się podobają, kwiaty kocham więc tym bardziej jest co podziwiac:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne prace. Niezapominajki są przeurocze :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten drugi w różach urzekł mnie. Jest taki zwiewny że aż prawie go dotknęłam :)
  Ściskam! :*

  OdpowiedzUsuń