środa, 17 lutego 2010

Piaskownicowa gra w kolory # 13

Kolejna gra w kolory to edycja Anny-Marii, której prace przyprawiają mnie o zawrót głowy, oczywiście pozytywny :) Bazą jest papier Ani Oblicza Barw, do kupienia TU. Wykorzystałam nowe pieczątki, dziurkacz i farby :) Kolory na zdjęciu rozminęły się troszkę z tymi z wyzwania, w rzeczywistości są bardziej zielone niż niebieskie.
Zdjęcia zrobione w ostatnie wakacje. Nad jeziorem, w jednym domku kempingowym siedmioro dorosłych i czwórka dzieci :) Wszystkim skończyły się pieniądze a najbliższy bankomat był zepsuty :)  Dzieciory szalały jak na wakacje nad jeziorem przystało. Moje ulubione zdjęcie z tego wyjazdu:
u. >I<

2 komentarze:

  1. świetne zdjęcia :)

    kółeczka na scrapie wyglądają jakby wirowały, bardzo fajny efekt :)

    dwa lata temu (też w wakacje) byłam z przyjaciółką i jej trzylatkami-bliźniakami i moim synem w przyczepie kempingowej na Helu, przez tydzień...do tego byłam w ciąży...nie powiem, było ciekawie :))) ale jakie wspomnienia, ha...

    OdpowiedzUsuń
  2. więc dokładnie wiesz o czym piszę, wspomnienia wyjątkowe :)) zwłaszcza, że ja jeszcze nie dorobiłam się własnych pociech... test cierpliwości i opanowania... zdałam haha!! Na szczęście, bo wszyscy przyjaciele już opotomkowani i wspólne wyjazdy mogłyby stanąć pod znakiem zapytania ;)

    OdpowiedzUsuń