wtorek, 1 października 2013

Wrzesień.
Wiem, wiem, że już październik, ale ja jeszcze o wrześniu, bo wczoraj w nocy był pierwszy mróz. Spustoszenie jakie przeprowadził w ogrodzie przemilczmy, za to zobaczcie jakie przyniósł klimatyczne poranki. Pogoda nie zostawia złudzeń - już raczej zimniej niż cieplej. Szykujemy się do zimy pełną parą, w kuchni pachnie suszonymi jabłkami i przetworami. Mój tegoroczny hit- ketchup z cukinii. Spałaszowaliśmy już dwie partie, właśnie gotuję zawartość kolejnych 15 słoików. Marne szanse, że wytrzyma do zimy :)


Tak dla kontrastu scrap ze zdjęciem z początku września. Coś mi się zdaje, że blogger ma gratis taką funkcję, że wstawiane zdjęcie wygląda inaczej niż w oryginale. Więc jak macie ochotę podejrzeć tego scrapa w innej odsłonie, ze szczegółami i krótkim opisem zapraszam na scrapkowy blog --->klik.
Macham do Was październikowo!
u. >I<

4 komentarze:

 1. piękny! A te zmiany kolorów bloggera da sie podobno jakos w ustawieniach zmienic. zainteresowalas mnie tym ketchupem z cukini!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudownie: na scrapie, zdjęciu i u Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniała, radosna oprawa świetnego zdjęcia!
  Ketchup z cukinii? Pierwsze słyszę, ale brzmi intrygująco!

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej, chcieliśmy Cię zaprosić na trzecie już spotkanie kreatywnych kobiet z Podlasia. Poznajemy się tam nawzajem i wymieniamy doświadczeniami. Dobre towarzystwo i dobra kawa gwarantowana :) Jeżeli masz czas i ochotę wpadnij :)

  Więcej szczegółów na blogu: http://bialystokreatywny.blogspot.com/
  oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/events/625812344136388/

  Pojawiają się tam aktualne informacje o spotkaniu oraz relacje z nich. Będzie nam bardzo miło jeżeli się pojawisz :) Zapraszamy !

  OdpowiedzUsuń